شماره همراه: 9126470399(0098)
آدرس دفتر مرکزی: محلات-شهرک صنعتی ارقده-خیابان زنبق غربی-شرکت هیوا سنگ محلات
info@hivastone.ir
» درباره شرکت هیوا سنگ محلات

شهرستان محلات واقع در استان مرکزی با بهره مندی از معادن غنی سنگهای طبیعی و کارخانجات متعدد نقش بسزایی در زمینه استخراج ، تولید و فرآوری سنگهای تزئینی و ساختمانی در بازارهای ملی و بین المللی دارد.

در این بین شرکت هیواسنگ محلات (به شماره ثبت 968) در سال 1380 در راستای نیل به اهداف متعالی صنعت سنگ کشور تاسیس گردید و به پاس فعالیتهای شبانه روزی خود توانست خدمات حائز اهمیتی در جهت تغذیه بازار داخلی و نیز صدور محصولات به کشورهای همسایه و جنوب شرق آسیا داشته باشد.

ظرفیت تولید این شرکت سالیانه 150هزار مترمربع اعم از تراورتن حاجی آباد ، عباس آباد ، آتشکوه ، قرمز آذرشهر و مرمریت دهبید و...می باشد ، شایان ذکر است طرح توسعه این شرکت با هدف تولید بیش از 300هزار متر مربع با برترین تکنولوژی روز دنیا و خط تولید اتوماتیک در حال احداث می باشد که امید است در نیمه دوم سال 94 به بهره برداری کامل برسد.

ونیز قابل ذکر است شرکت هیواسنگ در زمینه تولید سنگ آنتیک و گیوتین در طرحها و رنگهای متنوع فعالیت چشم گیر داشته است و با شرکتهای بزرگ طراحی دکوراسیون همکاری دارد.

این شرکت مفتخر است آمادگی خود را در جهت هرگونه همکاری در زمینه تامین سنگ پروژه های داخلی و خارجی با کیفیت بسیار مطلوب اعلام دارد.

با احترام
شرکت هیواسنگ محلات